TARİHÇE

1942 yılında kurulan firmamız Artuklu Yemen, kahve sektöründe gelecek dönemlerde tüketicilerin gönlünde taht kurmaya yönelik ürün çeşitliliğini bilgi ve tecrübeleri ile harmanlayarak hazırlıklarına devam etmektedir. Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışından ödün vermeden, yenilikçi kimliği, kaliteli ürün, kaliteli hizmet anlayışı ve sürekli kendini yenileyen vizyonu ile satış öncesi ve sonrasında  müşteri beklentilerinin bilincinde günden güne artan bir başarı grafiği ile çalışmalarını sürdürmektedir. Yurtiçi Pazar alanında her geçen gün aranan marka olma yolunda hızla ilerleyen “Artuklu Yemen” başta Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesindeki  pazar payını istikrarlı bir şekilde artırarak, Türkiye genelindeki bayilik süreçleri ile kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve müşteri     beklentileri doğrultusunda ,sürekli yenilenen ürün gamı ile “Artuklu Yemen”  kahve sektöründe  yeni açılımlar yaratmayı hedeflemektedir.  Mevcut üretim alanlarını metraj, modernizasyon ve makine parkı açısından yenilenme ve genişletilme süreçlerini yeni ürün çeşitliliği için kapasite artırımı ile “Artuklu Yemen” yeni yatırımlarını art arda hayata geçirmektir.

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize sağladığımız tüm hizmetlerde Türkiye’nin en iyisi olmak ve bunu sürekli hale getirerek örnek şirket olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Ürün çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket  olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek. Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliğimiz ile iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını farkındalık ile görmek ve anlayarak çözmek için işimizi en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

 

FARKIMIZ

Müşteri memnuniyeti, kalite güvenliği, gıda güvenliği, hizmet kalitesi ile  müşteri beklentilerinin bilincinde olarak, zengin kahve çeşitleri, farklı makine parkımız ile sektöre olan sorumluluğumuzun farkındayız.

 

Saygılarımızla,

Artuklu Yemen®