Hünkar Kahvesi
Marka : ARTUKLU YEMEN Stok No :

Stok Durumu:


Hünkar Kahvesi, Artuklu Yemen Özel Spesiyali olan dört özel ana karışımdan harmanlanarak üretilmektedir.

İçerisinde Çakşır Otu, Epimedyum, Çoban Çökerten ve Ginseng içermektedir.
Kilogram
Sepete Ekle

Çakşır Otunun Faydaları:

 • Çakşır otunun en çok bilinen faydası, vücutta afrodizyak etkisi yaratarak cinsel gücü artırıcı bir özellik göstermesi.
 • Bunun yanı sıra çakşır otu, kaslarda ve eklemlerde oluşan ağrıları dindiriyor.
 • Sinir sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasına destek oluyor.
 • Vücudumuzdaki toksinleri, yani zararlı maddeleri vücuttan uzaklaştırıyor.
 • Bu özelliği sayesinde soğuk algınlığından tutun geçmek bilmeyen balgama kadar kış hastalıklarıyla ilgili birçok sorunu çözüyor.
 • Vücutta kan şekerini düşürücü bir etki yaratıyor, bu nedenle ölçülü tüketmek, aşırıya kaçmamak büyük önem taşıyor.
 • Vücuda sağladığı enerji sayesinde zindelik veriyor.
 • Hücrelerin kendilerini yenileme sürecini hızlandırıcı etkisiyle yaraların iyileşme sürecine katkısı olduğu biliniyor.
 • İştah açıcı bir etki oluşturduğundan özellikle kilo almak isteyip de alamayanlar tarafından değerlendiriliyor.

 

Çoban Çökerten Otu Faydaları

 • Çoban çökerten otu faydaları arasında hakkında en fazla tıbbi araştırmalar yapılan bitkiler arasındadır. Bu araştırmalara paralel olarak, sürekli yeni faydaları tespit ediliyor ve bu faydalara paralel çeşitli destek ürünleri ve ilaçlar halinde kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Kas kütlesinin güçlendirilmesi, performans arttırıcı etkilerinin yanı sıra, özellikle erkeklerde hormonların dengelenmesi konusunda çok etkili bir destek sağladığı en çok bilinen faydaları arasında yer alıyor. Erkeklerde düşük veya yüksek testosteron hormonunun, dengeye kavuşmasını sağlayan, aynı zamanda performansın artmasına yardım eden çoban çökerten otu, bu etkileriyle cinsel yaşamda aktif rol oynayan bir doğal ürün haline geliyor.
 • Kadınların hormonlarının düzenlenmesinde de önemli rol oynayan bitki, hormonların vücudumuza etkileri göz önüne alındığında, yaşam kalitesini yükseltme konusunda çok güçlü bir yardımcı haline dönüşüyor. Hormonların dengelenmesinin sonuçları olarak, cinsel istekliliğin ve tepkinin artması, libidonun yükselmesi, sperm kalitesi ve sayısının artması gibi cinsel yaşamın erkek yönünde çok güçlü katkılar sağlıyor. Kadınlarda hormon düzenliliği ve libido üzerinde etkiler oluşturur ve bu sayede doğurganlığın artmasına yardımcı olur. Kadınlarda hormonlardaki dengeleyici etkileri, özellikle menopoz döneminde ortaya çıkan birçok sorunun çözülmesinde rol oynamasına da sebep olur. Kalp sağlığı ve diyabet rahatsızlıklarında iyileştirici ve onarıcı etkileri tespit edilmiştir. Hipertansiyon sorunlarında, çok güçlü tansiyon düşürme etkisiyle önemli bir destekleyici tedavi yöntemidir. Bununla birlikte tansiyon düşürme konusunda güçlü etkilerinin, sağlığınıza olumsuz şekilde etki etmesi için, mutlaka doktorunuza danışarak kullanmalısınız. Sindirim sisteminin düzenli ve sağlıklı çalışmasına katkı sağlayan çoban çökerten otu, aynı zamanda böbrek taşı ve kum oluşumlarını da engelleyen özelliklere sahiptir. Kötü kolesterolün düşmesini sağlayan etkileri kalp sağlığına katkıda bulunmasını sağlar. Özellikle hormonal dengeleyici olarak özel ve doğal yollardan başka şekilde elde edilemeyecek katkısı, vücudumuzun tüm sisteminin daha sağlıklı şekilde çalışmasına katkı sağlamasına neden olur. Bu durum performans arttırıcı ve kas kütlesinin artmasına yardımcı rolleriyle de birleşince, yeri doldurulamaz doğal bir destekleyici haline dönüşür. Belirli yaşın üzerindeki erkeklerin, 15 günlük kürler halinde çoban çökerten otu çayı tüketmeleri tavsiye edilir. Bununla birlikte kronik sağlık sorunları bulunan ve sürekli şekilde ilaç kullanan kişilerin, çoban çökerteni dikkatli ve mutlaka uzmanlara danışarak kullanmaları gerekir.

 

Ginseng faydaları nedir?

 • Ginseng en çok cinsel faydaları için tüketiliyor. Bilimsel araştırmalar, bu mucize bitkinin sertleşme sorunu tedavisi için faydalı bir alternatif olduğunu gösteriyor. Kan damarları ve dokulardaki oksidatif strese karşı koruyarak ve nitrik oksit üretimini arttırarak erkeklerde cinsel sağlığı koruyor, sertleşme sorununa tedavi sunuyor.
 • Baş ağrısını hafifletmeye yardımcı olur.
 • Kötü kolesterolü dengeleyici özelliği vardır.
 • Tansiyonun dengelenmesine yardımcıdır. Bu özelliği sayesinde kalp ve damar hastalıkları riskini düşürür.
 • İyi bir antioksidan. Bu özelliği sayesinde inflamasyonu önlüyor ve hücrelerin antioksidan kapasitesini arttırıyor.
 • Kansere karşı koruyor. Birçok kanser türünün riskini azaltıyor. Ginsenositler anormal hücre oluşumunu ve çoğalmasını önlüyor. Bu belki de Ginseng faydaları arasında en önemlilerinden biri.
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bilimsel araştırmalar, bağışıklık işlevlerinin daha iyi çalışması gerektiğini gösteriyor. Ginseng faydaları arasında en önemlilerinden biri de bu.
 • Enerjinizi yükseltir, yorgunluğu alır. Vücudun enerji seviyesini arttırdığı ve yorgunluk ile mücadele ettiği biliniyor. Bunu, oksidatif hasarı azaltarak ve hücre içindeki enerji üretimini çoğaltarak yapıyor.
 • Beyni, hafızayı güçlendirir, psikolojinizi iyileştirir. Bazı bilimsel çalışmalar içerdiği ginsenosit ve K bileşeni gibi maddeler sayesinde beyni koruduğunu gösteriyor. Ancak bu faydaların ortaya çıkması için en az 8 hafta düzenli kullanım gerekiyor.
 • Kan şekerini düşürür, diyabet hastalarını korur. Ginseng faydaları arasında bir diğer dikkat çekici nokta da, diyabet hastası olan ve olmayan kişilerdeki kan şekerini düşürme etkisi. Hem Amerikan hem Asya Pankreatik hücre işlevini iyileştirdiği, insülin üretimini ve kan şekerinin dokularca alınmasını teşvik ettiği bilimsel olarak ispatlanmış durumda.

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler